بیش از چهل سال تجربه خدمت در صنعت
سرمایش کشور
بیش از چهل سال تجربه خدمت در صنعت
سرمایش کشور

تنوع تولید

گارانتی ۱۸ ماهه محصولات

پشتیبانی ۶ ساله قطعات

صنایع برودتی وحید

بیش از چهل سال تجربه خدمت در عرصه صنعت سرمایش

صنایع برودتی وحید افتخار دارد با بیش از چهل سال تجربه خدمت در عرصه صنعت سرمایش با تکیه بر نوآوری و روزنگری پدیده های برتر صنعتی، افق های توسعه را در مفهوم کلان آن دیده و در راستای آن برنامه ریزی و جهت‌گیری نموده است. مدیریت شرکت بر اساس زیربنای تمامی مراحل از جمله برنامه‌ریزی، بازاریابی و عرضه مناسب تولیدات خود را با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته و آموزش پرسنل به صورت یک سیستم مدرن پایه‌ریزی نموده و موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ISO 9001_2000 گردیده است.

محصولات برودتی

اواپراتورها در دودسته فریونی و آمونیاکی یکی از اجزای اصلی هر سردخانه به شمار می روند که در داخل محیط سردخانه دمای مورد نیاز برای نگهداری محصولات را تامین می کنند.
مشاهده
کندانسور یا چگالنده دستگاهی است که وظیفه خنک کردن سیال، و تبدیل بخار به مایع را بر عهده دارد.این دستگاه ها درصنایع برودتی وسرمایش کابرد فراوانی دارند.
مشاهده
تابلو برق سردخانه در سیستم‌های برودتی نقش بسیار مهمی دارند. تابلو برق مرکزکنترل سردخانه است و ازدو بخش قدرت و فرمان تشکیل شده است.
مشاهده
اتاق‌های سردخانه، سالنی است که در آن دما در درجه مشخصی تنظیم می­شود و عموما برای ذخیره‌سازی و نگهداری محصولات در محیطی با دمای پایین تر از دمای خارجی طراحی شده است.
مشاهده
یخساز پولکی یکی از تجهیزات برودتی صنعتی است که یخ‌هایی با قطعات کوچک و مسطح به نام یخ پولکی تولید می‌کندومی‌توان این دستگاه را جزو پیچیده‌‌ترین دستگاه‌های برودتی دانست.
مشاهده
در این بخش سایر محصولات صنایع برودتی وحید همچون مخزن آمونیاکی SPV و رک کمپرسور که درصنایع تبرید و سرمایش کاربرد دارند معرفی شده است
مشاهده

تهیه و تحویل قطعات یدکی از معتبرترین برندهای جهانی

م

نماینده رسمی

نماینده رسمی و واردات مستقیم کمپرسورهای کوپلند، دانفوس، بیتزر و انحصاری رفکامپ

م

گارانتی معتبر

گارانتی معتبر محصولات، انبار قطعات یدکی و خدمات پس از فروش به مدت حداقل ده سال

م

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی و ارائه راهکارهای مهندسی و نقشه‌های فنی

اخبار

نمایشگاه سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تأسیسات و سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی

مقالات

cold-room

فرقی که بین تونل انجماد و سردخانه‌های نگهداری وجود دارد در اواپراتورهای آنها است. در تونل انجماد اواپراتور به صورت

طراحی سردخانه توسط صنایع برودتی وحید

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.