اخبار و رویدادها

سمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرن

یکشنبه ,06 اسفند 1396  |   : 2830   |     |    
سمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرن

این سمینار در دی ماه 96 طی دوشب به میزبانی صنایع برودتی وحید (SABCOOL) و با همکاری شرکت رفکامپ ایتالیا (REFCOMP) و اس‌آرام ‌تک سوئدی (SRM TEC) در سالن همایش های رایزن واقع در آجودانیه برگزار شد.

این همایش با اجرای آقای فرزاد حسنی و توضیحات فنی آقای انریکو مدیر عامل شرکت اسنوکی (SNOOKEY) و آقای توماس مدیر فنی شرکت رفکامپ در جهت تاریخچه و معرفی کمپانی اسنوکی و همچنین اطلاعات فنی کمپرسور های رفکامپ  ادامه یافت. پس از آن شاهد سخنرانی #دکتر_کامران_صحت در زمینه بازار یابی و تجارت مدرن بودیم.

در آخر آقای مهندس مهرداد وحید مدیر عامل شرکت ، اظهار داشتند که "هدف این گرد همایی ها بیشتر جنبه ی اطلاع رسانی و آموزش دارد تا جنبه ی تجارت و رقابت"

سمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرنسمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرنسمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرنسمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرنسمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرنسمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرنسمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرنسمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرنسمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرنسمینار رفکامپ با موضوع فروش و بازار یابی مدرن